Imieniny szkoły 2019

Utworzono dnia 11.06.2019, 18:11

W środę 11 czerwca obchodziliśmy Imieniny Szkoły. Dzień zaczęliśmy od debaty z kandydatami do Samorządu Uczniowskiego. Każdy z nich musiał odpowiedzieć na aż siedem pytań dotyczących jego wizji pracy Samorządu. Kiedy już wszyscy wyrobili sobie zdanie o kandydatach, przeprowadzono tajne głosowanie. W jego wyniku okazało się, że największą liczbę głosów i stanowisko przewodniczącej SU zdobyła Agata Ligocka, jej zastępczynią została Wiktoria Chowańska, a skarbnikiem Patrycja Myciek. Członkami Samorządu zostali: Anastazja Karolak, Marcelina Laskowska, Rafał Felich, Gabrysia Błaszczyk, Igor Florczyk, Ania Michalak, Igor Malik oraz Julka Reikowska.

Kolejnym punktem programu było obejrzenie prezentacji przygotowanej przez panią Dorotę, która przypomniała zgromadzonym postać Kornela Makuszyńskiego. Później można było popisać się zgromadzoną wiedzą w teście o naszym Patronie.

Następnie wszyscy rozdzielili się na trzy grupy, w których wykonali kartki imieninowe dla Patrona. Wystawę różnobarwnych dzieł zaprezentowano na korytarzu, gdzie wszyscy zebrali się po wykonanej pracy.

Teraz nadeszła pora na zimną niespodziankę, czyli imieninowe lody, które wszyscy przyjęli z entuzjazmem, gdyż panował tego dnia niesamowity upał.